Regały przesuwne (jezdne)

Serwis regałów przesuwnych

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu wykonujemy usługi serwisowania wszystkich typów regałów przesuwnych różnych producentów. 
 
Jeżeli macie Państwo wieloletnie regały przesuwne, jezdne zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszymi usługami serwisowymi oraz propozycji weryfikacji aktualnego stanu regałów celem ich usprawnienia.
 
Zachęcamy do kontaktu.

Regały przesuwne

Regały przesuwne z roku na rok zyskują na popularności. Wykorzystywane są nie tylko w archiwach (regały przesuwne do archiwum) i magazynach, ale też w przestrzeni bibliotecznej, muzealnej (regały przesuwne na zbiory specjalne). I nie powinno to dziwić, ponieważ stanowią jeden z najskuteczniejszych sposobów na optymalizację przestrzeni.

System mebli przesuwnych opiera się na stosunkowo prostym mechanizmie. Pojedyncze regały wyposażone są w prowadnice, które umożliwiają poruszanie się w jednej płaszczyźnie po specjalnie zaprojektowanym torowisku. Sterowanie nimi jest możliwe za pomocą napędu korbowego (najczęściej stosowane rozwiązanie) lub elektrycznego. To sprawia, że wyróżniają się niezawodnością, bezawaryjnością, chociaż wymagają odpowiedniej konserwacji w celu utrzymania całego systemu.

Możemy zaoferować Ci usługi z tym związane. Jesteśmy specjalistami w zakresie systemów przesuwnych, zajmujemy się ich projektowaniem oraz wdrażaniem. Doskonale znamy działanie różnych mechanizmów, a dzięki swoje doświadczeniu, jesteśmy w stanie zapobiegać różnym problemom, sprawnie usuwać wszelkie awarie.

Zapewniamy:

  • serwis regałów przesuwnych,
  • naprawę lub wymianę poszczególnych elementów,
  • profilaktyczny przegląd i konserwację systemów mebli, w celu zapewnienia ich trwałości, bezawaryjności.

Serwisujemy regały przesuwne różnych producentów, nie tylko te, które znajdują się w naszej ofercie. Dotyczy to zarówno najnowszych modeli, jak i regałów, które zostały zamontowane kilka-, kilkanaście lat temu. Obsługujemy zlecenia na terenie całej Polski, zawsze starając się, aby czas realizacji usługi był możliwie jak najkrótszy.

Serwis regałów przesuwnych

Regały przesuwne nie chodzą lekko, sprawnie, a mechanizm się zacina? A może występuje problem z poszczególnymi elementami mebli? W takiej sytuacji skorzystaj z możliwości serwisu, naprawy regałów przesuwnych. Już podczas zlecania przez Ciebie naprawy postaramy się wstępnie zdiagnozować przyczynę usterki, aby móc przygotować wcześniej odpowiednie narzędzia oraz części, przyśpieszając tym samym czas realizacji usługi. Skutecznie usuwamy uszkodzenia, w razie konieczności wymieniając wadliwe elementy.

Przegląd regałów przesuwnych

Aby zwiększyć niezawodność regałów przesuwnych, warto regularnie o nie dbać. W tym celu wystarczy pamiętać o regularnym przeglądzie. Rekomenduje się, aby przeprowadzać go raz w roku. Podczas takiej wizyty nasi serwisanci sprawdzają stan techniczny wszystkich elementów wchodzących w skład systemu, a także weryfikują czy są one bezpieczne w użytkowaniu.

Zwracają uwagę m.in. na to, czy nie powstają skupiska rdzy, maksymalne obciążenie nie zostało przekroczone oraz, czy nie doszło do odchyleń, pęknięć. W razie potrzeby mogą wymienić wyeksploatowane części, a także zająć się konserwacją mechanizmu, by działał sprawnie, bez zacinania się. Po każdym przeglądzie otrzymasz raport, w którym znajdą się informacje na temat stanu regałów oraz przeprowadzonych prac. Możesz także uzyskać zalecenia dotyczące ich obsługi.