Szafy metalowe - Solidne, Funkcjonalne, Estetyczne

Szafy wykonane są z wysokiej jakości materiału. Odznaczają się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. W zależności od wybranego standardu proponujemy modele szaf na bazie płyty meblowej bądź metalu. Do konstrukcji niektórych modeli szaf metalowych wykorzystaliśmy materiał wzbogacony o dodatkową warstwę ochronną ocynku.

 

Szafy metalowe do biur, warsztatów, szatni

Prezentujemy bogaty wybór elementów wyposażenia wnętrz do pomieszczeń o różnego rodzaju przeznaczeniu. Mamy w ofercie szafy metalowe do biur, warsztatów, szatni. Dbamy o wysoką estetykę, dzięki czemu nasze szafy metalowe stanowią również dodatkową dekorację wnętrza.

 

Szafy metalowe biurowe

Spełniające wysokie oczekiwania współczesnych użytkowników szafy metalowe biurowe wyróżniają się przemyślaną konstrukcją. Wśród prezentowanych rozwiązań, znajdują się specjalistyczne meble, dedykowane do konkretnych zadań:

 • szafy metalowe na mapy,
 • szafy metalowe na kartoteki,
 • szafy metalowe na dokumenty, akta.

Oferujemy konstrukcje metalowe w kilku wariantach wymiarowych oraz kolorystycznych. Fronty szaf wyposażone zostały w praktyczne zamki na klucz, zapewniające ochronę przed dostępem niepożądanych osób. W budowie komponentów wyróżniają się praktyczne rozwiązania techniczne, jak przesuwane drzwi, nowoczesne prowadnice.


Dostępne modele szaf biurowych metalowych :

 • szafy biurowe aktowe
 • szafy na mapy
 • szafy kartotekowe


  Szafy socjalne, szafki BHP, szafki pracownicze

  Dostosowane do potrzeb pomieszczeń socjalnych, szafy metalowe wyróżniają się charakterystyczną budową. W ofercie znajdują się praktyczne rozwiązania dedykowane do przechowywania ubrań ( szafki pracownicze na ubrania) oraz przedmiotów osobistych. Komponenty znajdują zastosowanie w zakładach przemysłowych, szkołach, obiektach usługowych (np. baseny). Posiadamy w asortymencie także modele skrytkowe i bardzo praktyczne wrzutniki. Wszystkie meble powstają na bazie mocnej blachy, w niektórych modelach wzmocnionej cynkowaniem. Konstrukcje znoszą dobrze nawet trudne warunki otoczenia.


  Dostępne modele szaf metalowych socjalnych:


  Szafy warsztatowe

  Zaprojektowane z myślą o specjalistycznym zastosowaniu, szafy metalowe warsztatowe odznaczają się charakterystyczną konstrukcją. Meble dedykowane do przechowywania narzędzi bądź sprzętu komputerowego wykonane zostały z mocnych materiałów, co zwiększa ich wytrzymałość. W konstrukcjach zastosowano specjalne zabezpieczenie, stanowiące ochronę zawartości przed dostępem osób nieupoważnionych. Proponujemy rozwiązania, które opierają się o zróżnicowane schematy układu wnętrza. Dzięki temu dostosowane są do odmiennych potrzeb użytkownika.


  Dostępne modele szaf warsztatowych: