Pozostała oferta

Szafy metalowe

Solidne, funkcjonalne, estetyczne – to podstawowe określenia mebli z naszej oferty.

Szafy wykonane są z wysokiej jakości materiału. Odznaczają się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. W zależności od wybranego standardu proponujemy modele na bazie płyty meblowej bądź metalu. Do konstrukcji niektórych modeli wykorzystaliśmy materiał wzbogacony o dodatkową warstwę ochronną ocynku.

 

Meble o szerokim wachlarzu zastosowań.

Prezentujemy bogaty wybór elementów wyposażenia wnętrz do pomieszczeń o różnego rodzaju przeznaczeniu. Dbamy o wysoką estetykę, dzięki czemu szafy metalowe stanowią również dodatkową dekorację wnętrza.

 

Szafy biurowe

Spełniające wysokie oczekiwania współczesnych użytkowników szafy biurowe wyróżniają się przemyślaną konstrukcją. Wśród prezentowanych rozwiązań, znajdują się specjalistyczne meble, dedykowane do konkretnych zadań – na mapy, na kartoteki, na akta. Oferujemy konstrukcje metalowe w kilku wariantach wymiarowych oraz kolorystycznych. Fronty wyposażone zostały w praktyczne zamki na klucz, zapewniające ochronę przed dostępem niepożądanych osób. W budowie komponentów wyróżniają się praktyczne rozwiązania techniczne, jak przesuwane drzwi, nowoczesne prowadnice.

Dostępne modele:

  • Szafy biurowe aktowe
  • Szafy na mapy
  • Szafy kartotekowe

Szafy socjalne

Dostosowane do potrzeb pomieszczeń socjalnych, szafy metalowe wyróżniają się charakterystyczną budową. W ofercie znajdują się praktyczne rozwiązania dedykowane do przechowywania ubrań oraz przedmiotów osobistych. Komponenty znajdują zastosowanie w zakładach przemysłowych, szkołach, obiektach usługowych (np. baseny). Posiadamy w asortymencie także modele skrytkowe i bardzo praktyczne wrzutniki. Wszystkie meble powstają na bazie mocnej blachy, w niektórych modelach wzmocnionej cynkowaniem. Konstrukcje znoszą dobrze nawet trudne warunki otoczenia.

Dostępne modele:


Szafy warsztatowe

Zaprojektowane z myślą o specjalistycznym zastosowaniu, szafy metalowe odznaczają się charakterystyczną konstrukcją. Meble dedykowane do przechowywania narzędzi bądź sprzętu komputerowego wykonane zostały z mocnych materiałów, co zwiększa ich wytrzymałość. W konstrukcjach zastosowano specjalne zabezpieczenie, stanowiące ochronę zawartości przed dostępem osób nieupoważnionych. Proponujemy rozwiązania, które opierają się o zróżnicowane schematy układu wnętrza. Dzięki temu dostosowane są do odmiennych potrzeb użytkownika.

Dostępne modele: