Meble socjalne

Szafy ubraniowe BHP

Pomieszczenia socjalne powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Właśnie dlatego warto wprowadzić do nich nowoczesne i trwałe szafy metalowe, które pozwolą pracownikom w odpowiednich warunkach przechowywać rzeczy prywatne oraz odzież służbową.

Jednak największym atutem naszych metalowych szaf BHP jest ich odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż są to meble narażone na intensywna eksploatację. Dlatego też starannie dobraliśmy każdy element i materiał, z którego powstały. Warto też wspomnieć, iż ich modułowy charakter pozwoli dowolnie rozbudowywać system skrytkowy – w zależności od kształtu i wielkości pomieszczenia. Prezentujemy modele o różnych kształtach półek i przedziałów – wszystkie posiadają niezbędne otwory wentylacyjne oraz zabezpieczenie w postaci zamka.

Ich nieprzeciętna strona wizualna pozwala na wykorzystanie prezentowanych systemów jako szaf ubraniowo-szkolnych, czyli praktycznych w codziennym funkcjonowaniu zestawów szatniowych.
 

Dostępne modele: