Regały przesuwne (jezdne)

Regały przesuwne szatniowe

Nowoczesne regały jezdne, przesuwne, które dedykowane są pomieszczeniom szatniowym, pozwolą na ekonomiczne zagospodarowanie wnętrz – zachowanie ich jak największej funkcjonalności. Są systemami meblowymi wyróżniającymi się ponadprzeciętną funkcjonalnością, dlatego też doskonale odnajdą się zarówno w niewielkich przestrzeniach, jak i przestronnych halach. Co ważne – ułatwią przechowywanie odzieży. Tradycyjne systemy aranżacyjne zajmowałyby nawet do 80% więcej miejsca, jednak dzięki naszym realizacjom możliwe jest wyposażenie powierzchni szatniowych w eleganckie i praktyczne rozwiązania.

Indywidualne dopasowanie regałów przesuwnych w szatni

Niepodważalną zaletą naszych propozycji jest możliwość dopasowania ich do indywidualnych oczekiwań Klienta. Regały przesuwne wykonujemy na wymiar, dbając również o odpowiedni montaż torowiska. Wszystkie elementy konstrukcyjne naszych systemów meblowych wykonywane są z trwałych materiałów – m.in. z blachy. Przesunięcia regałów jezdnych dokonuje się za pomocą specjalnego pokrętła – takie rozwiązanie nie wymaga od użytkownika sporych nakładów siły. W prostym użytkowaniu systemu pomagają odporne względem intensywnej eksploatacji łożyska. Istnieje także możliwość zablokowania modułu (każdego z osobna), co pozwala uniknąć jego samoczynnemu przemieszczaniu się po szynach. Dostęp do odzieży umieszczonej w tak przygotowanym systemie szafek szatniowych jest wyjątkowo prosty i sprawny.

W przypadku pomieszczeń o niestandardowych rozwiązaniach architektonicznych jesteśmy w stanie wykonać w naszych realizacjach specjalne wycięcia, które pozwolą Państwu wyposażyć dane pomieszczenie w nowoczesny system meblowy.

Zobacz galerię

Zobacz przykładowe realizacje regałów przesuwnych: