Regały przesuwne (jezdne)

Regały przesuwne na zbiory specjalne

Regały przesuwne (jezdne) można również wykorzystać w wielu dziedzinach życia nie tylko w celach przechowywania dokumentów czy książek .
 

Regały magazynowe przesuwne - przechowywanie na miarę

Zastosowanie regałów przesuwnych w celu przechowywania zbiorów specjalnych można wykorzystać do składowania np. :
  • zbiory muzealne : obrazy, gobeliny, ceramika, inne eksponaty,
  • szatnia i sklep : skrzynki, odzież, torby, pudełka z butami,
  • media: taśmy, płyty CD , płyty DVD,
  • akcesoria medyczne: opakowania z lekarstwami, próbki, aparatura medyczna,
  • części samochodowe: koła felgi, części zamienne
  • narzędzia: elektronarzędzia i  inne.
 

Regały jezdne Silesia Meble to gwarancja jakości

Wychodząc naprzeciw naszym klientom dopasujemy odpowiedni dla Państwa przesuwny system przechowywania wraz z doborem odpowiednich akcesoriów dodatkowych gwarantujących bezpieczeństwo przechowywania zbiorów.

Zobacz galerię

Zobacz przykładowe realizacje regałów przesuwnych:

Regały przesuwne

Masz do dyspozycji niedużą przestrzeń, w której chciałbyś/chciałabyś magazynować różnego rodzaju towar w taki sposób, aby mieć do niego łatwy i szybki dostęp? Skorzystaj z możliwości, jakie dają regały przesuwne, zwane też jezdnymi. To system mebli umieszczony na prowadnicach, który można przemieszczać w jednej płaszczyźnie. Dzięki temu regały mogą być zlokalizowane jeden obok drugiego, a gdy chcesz dostać się do konkretnej półki, wystarczy je przesunąć, by stworzyć przejście.

Jednocześnie tego typu meble dają szerokie możliwości składowania zbiorów specjalnych o różnorodnym charakterze.

Regały przesuwne na zbiory specjalne

Sam system regałów przesuwnych jest bardzo prosty, ciąg mebli można zainstalować zarówno na etapie wykańczania pomieszczenia (stan deweloperski), jak i w trakcie modernizacji, reorganizacji przestrzeni. Pojedyncze meble są wykonane z trwałego, odpornego na uszkodzenia materiału. Dzięki półkom montowanym na różnych wysokościach oraz dodatkowym akcesoriom istnieje możliwość dowolnej konfiguracji wnętrza. To sprawia, że regały mogą być wykorzystywane do przechowywania różnego rodzaju zbiorów specjalnych.

Aby dopasować je do swoich potrzeb, można zastosować m.in. przekładki metalowe, dodatkowe listwy, oddzielacze, wysuwane pulpity czy haczyki. Zamiast klasycznych półek, mogą być wyposażone w wysuwane szuflady. Jest również opcja zamontowania systemu mieszanego, z półkami i szufladami.

Natomiast jeśli mają być w nich składowane cenne przedmioty, wystarczy zamówić regały jezdne z drzwiami zabezpieczonymi zamkiem, do których klucz mają wyłącznie osoby upoważnione. Zamek może znajdować się na wszystkich drzwiach lub tylko wybranych, konkretnych.

Regały do muzeum, biblioteki, sklepu... Gdzie można zastosować regały przesuwne?

Regały przesuwne najczęściej wykorzystywane są w archiwach, magazynach, do przechowywania dokumentów, książek czy nawet obrazów. W praktyce, dzięki wielu możliwościom konfiguracyjnym, znajdują zastosowanie także w innych, mniej oczywistych obiektach.

Regały muzealne pozwolą uporządkować oraz zabezpieczyć zbiory specjalne, które nie są aktualnie wystawiane. Rozwiązanie to sprawdzi się zwłaszcza w przypadku niewielkich muzeów, które nie posiadają dużo miejsca do składowania.

Regały jezdne stanowią sposób na optymalizację przestrzeni w szatniach, dzięki nim więcej osób będzie mogło skorzystać z możliwości posiadania własnej półki. W bibliotekach meble mogą służyć do magazynowania taśm oraz płyt CD i DVD.

Oprócz tego regały przydadzą się w sklepach, przychodniach, a nawet w warsztatach samochodowych. Można w nich składować różnego rodzaju narzędzia, lekarstwa, skrzynki etc.

Silesia MEBLE – oferta regałów jezdnych

Regały jezdne znajdziesz w ofercie Silesia MEBLE – zapewniamy szeroki wybór mebli, które pomożemy Ci dobrać do Twoich potrzeb. Instalujemy regały przesuwne z napędem korbowym, a długość torowiska dopasowujemy do wymiarów pomieszczenia. Oprócz tego zapewniamy serwis, konserwację, aby utrzymać ich niezawodność przez wiele lat.