Regały przesuwne (jezdne)

Regały przesuwne na dokumenty i książki

Regały przesuwne to ekonomiczne wykorzystanie powierzchni

Przygotowywane przez nas regały jezdne, ze względu na nowoczesny system przesuwania, są doskonałym rozwiązaniem dla wnętrz wymagających przemyślanych rozwiązań. Meble te pomagają w ekonomicznym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni oraz bezpiecznym przechowywaniu zbiorów. Ułatwiają także do nich dostęp.
 

Regały jezdne - udźwigną kilogramy dokumentacji, książek

Regały przesuwne na dokumenty dedykowane są bibliotekom, archiwom firmowym oraz prywatnym. Wykonane zostały z materiałów o wyjątkowej odporności – m.in. na silny nacisk mechaniczny oraz intensywną eksploatację. Nie uginają się pod ciężarem przechowywanej dokumentacji ani też nie ulegają odkształceniom. Wyróżnia je konstrukcja modułowa, dzięki której tworzone za ich pomocą systemy mogą być całkowicie dostosowywane do wielkości danego wnętrza.
 

Regały przesuwne to funkcjonalne zagospodarowanie archiwum

Korzystając z oferty Silesia Meble zyskują Państwo okazję do funkcjonalnego zagospodarowania pomieszczeń archiwalnych oraz zaaranżowania ich w sposób bezpieczny. Każdy regał przesuwny, który proponujemy, wyposażony jest w specjalną blokadę, uniemożliwiającą samoczynne przemieszczanie się po szynie.
 
Pragniemy również zwrócić Państwa uwagę na elastyczność naszej oferty regałów przesuwnych. Wszystkie realizacje wykonujemy w oparciu o pomiary pobrane w pomieszczeniu (bibliotece, archiwum), w którym dany system reagałów ma funkcjonować, dzięki czemu jesteśmy w stanie całkowicie dostosować jego wymiary do indywidualnych wymagań. Warto również podkreślić, że meble te wykonywane są w sposób estetyczny – doskonale uzupełniają przestrzenie pomieszczeń archiwalnych. Realizacje te prezentują się niezwykle elegancko.

Zobacz galerię

Zobacz przykładowe realizacje regałów przesuwnych: